Zabezpieczenie przepustów instalacyjnych przed ogniem

Zabezpieczenie przepustów instalacyjnych to ważny element biernej ochrony przeciwpożarowej. Niezabezpieczone przejścia instalacyjne przeprowadzane przez ściany i stropy w razie pożaru stanowią bardzo duże zagrożenie. Odpowiednio wykonane zabezpieczenie ogniochronne przejść instalacyjnych skutecznie zmniejszy ryzyko pojawienia się pożaru, a także – w razie ewentualnego wybuchu ognia – zmniejszy jego rozprzestrzenienie się. Stworzyliśmy szeroką i zróżnicowaną ofertę produktów przeznaczonych do zabezpieczenia ogniochronnego przejść instalacyjnych. W naszym asortymencie znajdą Państwo szereg wyrobów, dzięki którym uda się kompleksowo wzmocnić każdy element przepustów instalacyjnych.

Jakie zabezpieczenia przepustów instalacyjnych mamy w ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zabezpieczeń przepustów instalacyjnych przed ogniem. Sposób zabezpieczenia przepustu instalacyjnego zależy od rodzaju instalacji przebiegającej przez poszczególne strefy oddzielenia pożarowego. Oferujemy zabezpieczenia bazujące na systemach, farb, pian i innych środków ogniochronnych. W sprzedaży mamy m.in. pianę ogniochronną, zabezpieczenia przeciwpożarowe kabli, zabezpieczenia rur palnych i metalowych w izolacji oraz bez izolacji, wzmocnienie dylatacji, a także uniwersalne produkty do zastosowania w przejściach kombinowanych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Gwarantujemy szeroki wybór produktów do zabezpieczenia przepustów instalacyjnych przed ogniem oraz najwyższą jakość.