Opaska Multitube

Opaska Multitube

Pęczniejąca opaska ogniochronna

Farba do kabli Flame Cabel Farba

Farba do kabli Flame Cabel Farba

Jednoskładnikowa farba pęczniejąca do zabezpieczenia kabli

Pianka ZZ 330

Pianka ZZ 330

Piana przeciwpożarowa

Bloczek ZZ 200

Bloczek ZZ 200

Elastyczny odlew piankowy

Silikon ZZ G30

Silikon ZZ G30

Jednoskładnikowy silikon pęczniejący

Catalogue - English version v.3

Catalogue - English version v.3

We present you the third edition of the catalogue of products intended for passive fire protection. Our mission is to meet the needs of customers through the production and distribution of products of the highest world quality, meeting the highest require

Spray Gaśniczy Reynold MAX PSG

Spray Gaśniczy Reynold MAX PSG

Gaśnica domowa

Zabezpieczenie przeciwpożarowe kabli

Zabezpieczenie przeciwpożarowe kabli to jeden z etapów ochrony ppoż. Nawet w wyniku niewielkiego zwarcia kable mogą się zapalić oraz szybko rozprzestrzenić pożar. Takie zjawisko to duże zagrożenie nie tylko ze względu na ogień, ale również toksyczne substancje, które pojawiają się w wyniku spalenia przewodów. Chcąc zyskać większe bezpieczeństwo niezbędne jest odpowiednie wykorzystanie profesjonalnych środków. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, dzięki którym uda się stworzyć kompletny system ochrony przeciwpożarowej oraz skutecznie zatrzymać rozprzestrzenianie się ognia. Do swojego asortymentu wprowadziliśmy szereg wyrobów, dzięki czemu każdy z Państwa może znaleźć dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Oferujemy między innymi elastyczne odlewy piankowe, silikony, piany oraz pęczniejące farby do kabli. Ponadto, posiadamy także produkty do zabezpieczania pozostałych elementów przepustów, m.in. produkty do zabezpieczenia ogniochronnego dylatacji.

Pęczniejąca farba do kabli

Pęczniejąca farba do kabli to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi praktycznych rozwiązań. To prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny sposób na wykonanie ogniochronnej warstwy termoizolacyjnej. Powierzchnia kabla pokryta warstwą farby, po całkowitym zaschnięciu, staje się odporna na ogień, tym samym zabezpieczając całą instalację. Może być stosowana do pojedynczych kabli oraz wiązek. Swoje zastosowanie znajduje głównie w obiektach przemysłowych oraz miejscach użyteczności publicznej.