top of page

OPASKI OGNIOCHRONNE

     >>  MULTITUBE  >>  CARBOWRAP CW

WYBIERZ PRODUKT Z LISTY PONIŻEJ

Ogniochronna opaska pęczniejąca MULTITUBE Carboline Polska
MULTITUBE

MULTITUBE

OGNIOCHRONNA OPASKA PĘCZNIEJĄCA W ROLCE DO SAMODZIELNEGO DOCINANIA

Do wykonywania przejść ppoż dla różnych rozmiarów rur

CarboWrap CW
Ogniochronna opaska pęczniejąca CarboWrap CW Carboline Polska

CarboWrap CW

OGNIOCHRONNA OPASKA PĘCZNIEJĄCA W TYPOWYCH ROZMIARACH

Do wykonywania przejść ppoż dla typowych rozmiarów rur

Ogniochronna opaska pęczniejąca MULTITUBE Carboline Polska

OPASKI OGNIOCHRONNE

Opaska ogniochronna to taśma, która pod wpływem ognia stanowi pęczniejącą opaskę ogniochronną. Opaska ogniochronna MULTITUBE odwinięta z bębna i odcięta na wymaganą długość stanowi odpowiednie zabezpieczenie ogniowe. Efektywne działanie opaski ogniochronnej MULTITUBE i opaski ogniochronnej CarboWrap CW jest wynikiem mieszaniny polimerów i wypełniaczy, z których wykonana jest opaska ogniochronna.

Opaski ogniochronne są dostępne do kupienia w Firmowym Sklepie Carboline Polska.

Potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniej opaski ogniochronnej?

Wykwalifikowany zespół Carboline Polska służy pomocą w doborze pasywnych zabezpieczeń ogniowych oraz innych rozwiązań ppoż. Nasi doradcy są do państwa dyspozycji także na placu budowy, gdzie chętnie udzielą wskazówek wykonawcom biernych zabezpieczeń ppoż i bezpłatnie przeszkolą personel, potwierdzając odbycie szkolenia licencją wykonawcy, uprawniającą do prawidłowego, zgodnego z ETA stosowania wyrobów Carboline Polska przeznaczonych do wykonywania zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych, przejść kombinowanych rur, kabli i złączy liniowych oraz innych zgodnych z europejskimi aprobatami rozwiązań technicznych.
Pomogą dobrać Państwu optymalne rozwiązania i wyroby stosowane do zabezpieczeń obiektów w zakresie biernej ochrony ogniowej.
W przypadkach trudnych, wykraczających poza zakres typowych rozwiązań pasywnej ochrony przeciwpożarowej jesteśmy gotowi opracować bezpłatnie Indywidualną Dokumentację Techniczną IDT, dla zaproponowanych przez nas produktów biernej ochrony ogniowej zapewniających bezpieczeństwo ppoż instalacji w obiektach budowlanych.

bottom of page