top of page

SZNURY DYLATACYJNE

     >>  FJ203 >>  SZNUR ZZ 530

WYBIERZ PRODUKT Z LISTY PONIŻEJ

Sznur obrazek główny na stronę.png
FJ203

FJ203

OGNIOCHRONNY ELASTYCZNY SZNUR DYLATACYJNY Z WEŁNY MINERALNEJ W OPLOCIE Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Dla złączy liniowych i dylatacji

SZNUR ZZ 530
sznur.png

SZNUR ZZ 530

OGNIOCHRONNY ELASTYCZNY SZNUR DYLATACYJNY WYKONANY Z SILIKONU

Dla złączy liniowych i dylatacji

Sznur obrazek główny na stronę.png

SZNURY DYLATACYJNE

Sznur ogniochronny FJ203 to ognioodporna tkana lina, wykonana z mineralnego włókna skalnego w osłonie z elastycznych włókien szklanych zaplecionych odpowiednio dla utrzymania kształtu zapewniającego optymalne wypełnianie szczelin. Sznur ZZ 530 to ogniochronny elastyczny sznur dylatacyjny, który pęcznieje w warunkach pożaru i jest uszczelnieniem połączeń ścian sztywnych oraz stropów, w klasie odporności ogniowej do EI 120. Sznury ogniochronne mają bardzo szerokie zastosowanie w uszczelnianiu ogniochronnym dylatacji zarówno poziomych jak i pionowych w ścianach i stropach oddzielenia pożarowego.

Image by John Schnobrich

Potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniego sznura
dylatacyjnego?

Wykwalifikowany zespół Carboline Polska służy pomocą w doborze pasywnych zabezpieczeń ogniowych oraz innych rozwiązań ppoż. Nasi doradcy są do państwa dyspozycji także na placu budowy, gdzie chętnie udzielą wskazówek wykonawcom biernych zabezpieczeń ppoż i bezpłatnie przeszkolą personel, potwierdzając odbycie szkolenia licencją wykonawcy, uprawniającą do prawidłowego, zgodnego z ETA stosowania wyrobów Carboline Polska przeznaczonych do wykonywania zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych, przejść kombinowanych rur, kabli i złączy liniowych oraz innych zgodnych z europejskimi aprobatami rozwiązań technicznych.
Pomogą dobrać Państwu optymalne rozwiązania i wyroby stosowane do zabezpieczeń obiektów w zakresie biernej ochrony ogniowej.
W przypadkach trudnych, wykraczających poza zakres typowych rozwiązań pasywnej ochrony przeciwpożarowej jesteśmy gotowi opracować bezpłatnie Indywidualną Dokumentację Techniczną IDT, dla zaproponowanych przez nas produktów biernej ochrony ogniowej zapewniających bezpieczeństwo ppoż instalacji w obiektach budowlanych.

bottom of page