top of page

PIANY I KLEJE

     >>  PIROFOAM PF 240  >>  FIREPROOF GLUE MSFG-100  >PIROFOAM 240 G  >>  PIROSILICON 240

WYBIERZ PRODUKT Z LISTY PONIŻEJ

Piana ogniochronna Piro Foam PF 240 Carboline Polska
Pirofoam PF 240

Piro Foam PF 240

PIANA OGNIOCHRONNA

Do wypełniania nieregularnych szczelin

KLEJ OGNIOCHRONNY DO TRWAŁEGO ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

Do klejenia wełny mineralnej, styropianu, PE, wykładzin podłogowych, metali

Fireproof Glue MSFG-100
Klej ogniochronny Fireproof Glue MSFG-100 Carboline Polska

Fireproof Glue MSFG-100

piro foam pistol 2.png

PiroFoam 240 G

PIANA OGNIOCHRONNA

Do wypełniania dylatacji

PiroFoam 240 G
pirosilicon cartridge.png

Pirosilicon 240

SILIKON OGNIOCHRONNY

Do wypełniania dylatacji

Pirsilicon 240
Piana ogniochronna Piro Foam PF 240 Carboline Polska

PIANA OGNIOCHRONNA I KLEJ

Piana ogniochronna Piro Foam PF240 idealnie nadaje się do wypełniania dużych, nieregularnych i trudnych do wypełnienia szczelin, w ścianach i stropach. Piana ogniochronna rozprężając się zwiększa swą objętość, wypełniając przestrzeń szczeliny całkowicie. Klej ogniochronny MSFG-100 idealnie nadaje się do trwałego łączenia wełny mineralnej, styropianu, płyt z pianki fenolowej, PE, wykładzin podłogowych, metali w tym aluminium, stali nierdzewnej, drewna lub przetworzonych płyt z drewna oraz pochodnych.

Piana ogniochronna i klej ogniochronny są dostępne do kupienia w Firmowym Sklepie Carboline Polska.

Potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniej piany ogniochronnej i kleju ogniochronnego?

Wykwalifikowany zespół Carboline Polska służy pomocą w doborze pasywnych zabezpieczeń ogniowych oraz innych rozwiązań ppoż. Nasi doradcy są do państwa dyspozycji także na placu budowy, gdzie chętnie udzielą wskazówek wykonawcom biernych zabezpieczeń ppoż i bezpłatnie przeszkolą personel, potwierdzając odbycie szkolenia licencją wykonawcy, uprawniającą do prawidłowego, zgodnego z ETA stosowania wyrobów Carboline Polska przeznaczonych do wykonywania zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych, przejść kombinowanych rur, kabli i złączy liniowych oraz innych zgodnych z europejskimi aprobatami rozwiązań technicznych.
Pomogą dobrać Państwu optymalne rozwiązania i wyroby stosowane do zabezpieczeń obiektów w zakresie biernej ochrony ogniowej.
W przypadkach trudnych, wykraczających poza zakres typowych rozwiązań pasywnej ochrony przeciwpożarowej jesteśmy gotowi opracować bezpłatnie Indywidualną Dokumentację Techniczną IDT, dla zaproponowanych przez nas produktów biernej ochrony ogniowej zapewniających bezpieczeństwo ppoż instalacji w obiektach budowlanych.

bottom of page