PIANY I KLEJE

     >>  PIROFOAM PF 240  >>  FIREPROOF GLUE MSFG-100

WYBIERZ PRODUKT Z LISTY PONIŻEJ

Piana ogniochronna Piro Foam PF 240 Carboline Polska
 

Piro Foam PF 240

PIANA OGNIOCHRONNA

Do wypełniania nieregularnych szczelin

 
Klej ogniochronny Fireproof Glue MSFG-100 Carboline Polska

Fireproof Glue MSFG-100

KLEJ OGNIOCHRONNY DO TRWAŁEGO ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

Do klejenia wełny mineralnej, styropianu, PE, wykładzin podłogowych, metali

Piana ogniochronna Piro Foam PF 240 Carboline Polska

PIANA OGNIOCHRONNA I KLEJ

Piana ogniochronna Piro Foam PF240 idealnie nadaje się do wypełniania dużych, nieregularnych i trudnych do wypełnienia szczelin, w ścianach i stropach. Piana ogniochronna rozprężając się zwiększa swą objętość, wypełniając przestrzeń szczeliny całkowicie. Klej ogniochronny MSFG-100 idealnie nadaje się do trwałego łączenia wełny mineralnej, styropianu, płyt z pianki fenolowej, PE, wykładzin podłogowych, metali w tym aluminium, stali nierdzewnej, drewna lub przetworzonych płyt z drewna oraz pochodnych.

Piana ogniochronna i klej ogniochronny są dostępne do kupienia w Firmowym Sklepie Carboline Polska.

Potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniej piany ogniochronnej i kleju ogniochronnego?

Wykwalifikowany zespół Carboline Polska służy pomocą w doborze pasywnych zabezpieczeń ogniowych oraz innych rozwiązań ppoż. Nasi doradcy są do państwa dyspozycji także na placu budowy, gdzie chętnie udzielą wskazówek wykonawcom biernych zabezpieczeń ppoż i bezpłatnie przeszkolą personel, potwierdzając odbycie szkolenia licencją wykonawcy, uprawniającą do prawidłowego, zgodnego z ETA stosowania wyrobów Carboline Polska przeznaczonych do wykonywania zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych, przejść kombinowanych rur, kabli i złączy liniowych oraz innych zgodnych z europejskimi aprobatami rozwiązań technicznych.
Pomogą dobrać Państwu optymalne rozwiązania i wyroby stosowane do zabezpieczeń obiektów w zakresie biernej ochrony ogniowej.
W przypadkach trudnych, wykraczających poza zakres typowych rozwiązań pasywnej ochrony przeciwpożarowej jesteśmy gotowi opracować bezpłatnie Indywidualną Dokumentację Techniczną IDT, dla zaproponowanych przez nas produktów biernej ochrony ogniowej zapewniających bezpieczeństwo ppoż instalacji w obiektach budowlanych.