top of page

NATRYSKI DO KONSTRUKCJI

     >>  PERLIFOC  >>  PERLIFOC HP 

WYBIERZ PRODUKT Z LISTY PONIŻEJ

Zaprawa ogniochronna natrysk ogniochronny dla konstrukcji stalowych i betonowych Perlifoc Carboline Polska
Perlifoc

Perlifoc

NATRYSK OGNIOCHRONNY / ZAPRAWA OGNIOCHRONNA DO ZABEZPIECZANIA KONSTRUKCJI BUDYNKÓW

Dla konstrukcji stalowych i betonowych

Perlifoc HP
Zaprawa ogniochronna natrysk ogniochronny dla konstrukcji stalowych i betonowych Perlifoc HP Carboline Polska

Perlifoc HP

NATRYSK OGNIOCHRONNY /  LEKKA ZAPRAWA OGNIOCHRONNA DO ZABEZPIECZANIA KONSTRUKCJI BUDYNKÓW

Dla konstrukcji stalowych i betonowych

Zaprawa ogniochronna natrysk ogniochronny dla konstrukcji stalowych i betonowych Perlifoc Carboline Polska

NATRYSKI OGNIOCHRONNE

Natryski ogniochronne do konstrukcji stalowych i betonowych przeznaczone są do pasywnej ochrony przed ogniem stalowych elementów nośnych i kompozytowych płaskich elementów nośnych z betonu i stali profilowanej. Można je stosować zarówno do kształtowników H-I, jak i do profili zamkniętych. Aplikacja natrysku ogniochronnego powinna odbywać się na mokro za pomocą agregatów tynkarskich typu mieszająco-pompującego. Możliwość uzyskania odporności ogniowej R15, R20, R30 R60, R90, R120, R240.

Natryski ogniochronne do konstrukcji stalowych i betonowych są dostępne do kupienia w Firmowym Sklepie Carboline Polska.

Image by John Schnobrich

Potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniego natrysku ogniochronnego?

Wykwalifikowany zespół Carboline Polska służy pomocą w doborze pasywnych zabezpieczeń ogniowych oraz innych rozwiązań ppoż. Nasi doradcy są do państwa dyspozycji także na placu budowy, gdzie chętnie udzielą wskazówek wykonawcom biernych zabezpieczeń ppoż i bezpłatnie przeszkolą personel, potwierdzając odbycie szkolenia licencją wykonawcy, uprawniającą do prawidłowego, zgodnego z ETA stosowania wyrobów Carboline Polska przeznaczonych do wykonywania zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych, przejść kombinowanych rur, kabli i złączy liniowych oraz innych zgodnych z europejskimi aprobatami rozwiązań technicznych.
Pomogą dobrać Państwu optymalne rozwiązania i wyroby stosowane do zabezpieczeń obiektów w zakresie biernej ochrony ogniowej.
W przypadkach trudnych, wykraczających poza zakres typowych rozwiązań pasywnej ochrony przeciwpożarowej jesteśmy gotowi opracować bezpłatnie Indywidualną Dokumentację Techniczną IDT, dla zaproponowanych przez nas produktów biernej ochrony ogniowej zapewniających bezpieczeństwo ppoż instalacji w obiektach budowlanych.

bottom of page