top of page

PRIVATE LABEL

     >>  TWOJA MARKA  >>  PRODUKTY PRIVATE LABEL  >>  DLACZEGO MY  >>  KORZYŚCI
Business Graphs

NASZE DOŚWIADCZENIE
TWOJA MARKA!

Firma Carboline Polska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom płynącym z rynku, postanowiła udostępnić swoją wiedzę, doświadczenie oraz park technologiczny, aby wspomóc rozwój firm oferujących zabezpieczenia ogniochronne w Polsce.
Personel firmy posiada wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w branży technologii i badań wyrobów do zabezpieczenia ogniochronnego. Mamy do dyspozycji specjalistyczny sprzęt laboratoryjny, nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz co najważniejsze wiedzę i praktykę.

Gift Box

CO TO SĄ PRODUKTY
PRIVATE LABEL?

Produkty private label są to produkty wytwarzane przez Carboline Polska w imieniu klienta. Oznacza to, że nasze wyroby produkowane są ze spersonalizowaną etykietą klienta, z jego opisami oraz kodami kreskowymi. Wiąże się z tym również możliwość wykonania własnych dokumentacji technicznych. W efekcie produkt całkowicie należy do klienta. Pozwala to firmom na rozwój swojej działalności oraz poszerzenie spektrum działania.

Paint Supplies

DLACZEGO MY?

Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcje farb, szpachli, kitów czy silikonów w szerokiej gamie lepkości i gęstości. Urządzenia wyposażone są w próżnie oraz szczegółowy pomiar temperatury, który umożliwia mieszanie i homogenizację produktów do bardzo dobrej jakości.
Posiadamy kadzie o pojemności 1000 l z płaszczem wodnym, ale istnieje możliwość produkcji mniejszych szarż produktów na życzenie. Posiadamy również urządzenie do kartuszowania produktów. Możemy konfekcjonować produkt w pojemniki od 3 do 30 kg lub w beczki. Jednym słowem nie jesteśmy ograniczeni w żaden sposób.
Masz swój własny pomysł na produkt i jego recepturę? Nie musisz już angażować środków w zakup własnych maszyn, szkolenie załogi oraz wynajem wielkich hal produkcyjnych. Nasz park maszynowy oraz doświadczona załoga mogą sprostać największym wyzwaniom produkcyjnym według Twojego pomysłu. 

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz wdrożyć swoje pomysły w życie, to jesteśmy w stanie sprostać Twoim potrzebom!

Growth

KORZYŚCI Z
WŁASNEJ MARKI

  • Zdolność do sprzedaży produktów po cenach przemysłowych

  • Możliwość rozszerzenia istniejącej oferty

  • Rozwój i prestiż

  • Budowanie silnej marki

  • Dostępność do wysokiej jakości linii produktów z minimalnym nakładem sprzętowym

  • Znakomity zwrot inwestycji

Twoja marka
Produkty PL
Dlaczego my
Korzyści
bottom of page