shop.png
F I N A N S E

Płatności

  >>  SKLEP  >>  PŁATNOŚCI

Płatność Przelewy24

 

Przebieg płatności:
Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. UWAGA: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na https://carbolinepolska.pl

 

Bezpieczne zakupy:
System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Odroczona płatność przelewem tradycyjnym

 

Odroczona płatność jest możliwa dla stałych klientów, którzy mają podpisane umowy z Carboline Polska. Po złożeniu zamówienia wysyłamy e-mail z fakturą za zamówienie:

Odbiorca:

Adres:

Numer konta:

Nazwa banku:

Tytuł przelewu:

Carboline Polska

Słoneczna 29 83-021 Wiślina

13 1090 1841 0000 0001 0886 5942

Santander Bank

numer Twojego zamówienia

UWAGA: Każde zamówienie należy opłacić oddzielnym przelewem. W tytule przelewu wpisz wyłącznie numer faktury i zamówienia.

Image by Julian Hochgesang

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami. 

 

+48 58 342 23 85  |  farby@carbolinepolska.pl

carboline logo bg.png

Carboline Polska Sp. z o.o. to producent wyrobów ogniochronnych działający na rynku już od ponad 20 lat! Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz olbrzymie zaangażowanie sprawiły, że obecnie posiadamy szeroką ofertę produktów umożliwiających kompleksowe, przeciwpożarowe zabezpieczenie obiektów budowlanych. Wyroby sygnowane naszym logo to gwarancja najwyższej, światowej jakości. Sięgamy po innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne technologie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby spełniały wszelkie wymagania oraz niezawodnie Państwu służyły, zapewniając większą ochronę w razie ewentualnych pożarów.

PŁATNOŚCI

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z fakturą

DOSTAWA

Zamówienia są wysyłane w ten sam lub następny dzień roboczy

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Carboline Polska Sp. z o.o.

REGULAMIN

Informacje o właścicielu sklepu internetowego, o towarach, cenach

ZWROTY

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta w wybrany sposób